fbpx

pn - czw (8:00 - 16:00); pt (8:00 - 14:00)

RODO

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Biuro Rachunkowe BETALINE Dominik Wajda z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Biuro Rachunkowe BETALINE Dominik Wajda z siedzibą przy ul. Wielkopolskiej 12 w Jastrzębiu-Zdroju (44-335 Jastrzębie-Zdrój), numer NIP 6332004830 i REGON 241126786 (BETALINE).
 2. Zapytania lub żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych przez BETALINE prosimy kierować zgodnie z podanymi poniżej danymi kontaktowymi:
  Biuro Rachunkowe BETALINE
  Dominik Wajda
  ul. Wielkopolska 12
  44-335 Jastrzębie-Zdrój
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu wykonywania umowy lub zamówienia pomiędzy BETALINE, a innym podmiotem [Podstawa prawna: art. 6 ust. 1 pkt f) RODO].
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wykonywania zobowiązań oraz okres przedawnienia roszczeń wynikający z przepisów lub do dnia uwzględnienia sprzeciwu złożonego na podstawie art. 21 RODO.
 5. W przypadku wskazania Twojej osoby do kontaktów przez pracodawcę lub inny podmiot, Twoje dane mogą być przetwarzane w celu wykonania i rozliczenia umowy lub zamówienia zawartej pomiędzy BETALINE, a Twoim pracodawcą lub tym innym podmiotem. Przetwarzanie danych będzie w takim wypadku obejmowało bieżące kontakty związane z realizacją takiej umowy lub zamówienia, sporządzenie i archiwizację dokumentacji z wykonania umowy lub zamówienia oraz dochodzenie roszczeń lub obronę przed roszczeniami drugiej strony.
 6. Przetwarzanie Twoich danych będzie w takim wypadku podejmowane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora jakim jest ochrona praw, wykonanie zawartych umów i uzyskanie z tego tytułu należnego wynagrodzenia.
 7. Jako Administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
  Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego Administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
 8. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez BETALINE stanowi dokument o wyłącznie informacyjnym charakterze i nie można z niej wywodzić szczególnych praw lub roszczeń. W celu uniknięcia wątpliwości, niniejsza Informacja nie stanowi oferty, ani przyrzeczenia publicznego i nie może być traktowana jako źródło dodatkowych zobowiązań umownych.

Adres

Biuro Rachunkowe BETALINE
Dominik Wajda
ul. Wielkopolska 12
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Informacje kontaktowe

tel.: +48 602 637 947
tel./fax: +48 32 47 11 131
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fakturuj bezpłatnie z Comarch ERP XT